Verrassend ruime woning met maar liefst vijf slaapkamers!
Ben je op zoek naar een ruime eengezinswoning met voor- en achtertuin en een fantastische ligging met fraai uitzicht over het groen? Kom een kijkje nemen bij Molenaarserf 62!
Deze fijne woning ligt aan de rand van het karakteristieke en gezellige Oude Dorp en je hebt alle voorzieningen binnen handbereik!
We nemen je graag mee door de woning om je alvast een indruk te geven.
Begane grond:
Bij binnenkomst tref je de hal met meterkast en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is aan de voorzijde van de woning gelegen en lekker licht door het grote raam. De achterzijde van de woning is uitgebouwd, waardoor er extra veel ruimte is ontstaan voor de woonkeuken die in 2021 is vernieuwd. De keuken heeft een fijne lichtinval door de lichtkoepel in het dak en is voorzien van een eiland en de volgende inbouwapparatuur: een 4-pits gasfornuis, oven, koelkast, vriezer en vaatwasser. Vanuit de keuken heb je middels openslaande deuren toegang tot de ruime achtertuin waar je vaak in de middag en avond nog even kan genieten van de zon. In de tuin is een vrijstaande houten berging en een achterom aanwezig.
Eerste verdieping:
De tussenhal met toiletruimte en trapopgang brengen je naar de eerste verdieping. Aan de achterzijde tref je de badkamer en de ouderslaapkamer. De badkamer is voorzien van een bad, douche, toilet en wastafel. Aan de voorzijde bevinden zich de tweede en derde slaapkamer.
Tweede verdieping:
Via de vaste trap is de tweede verdieping te bereiken. De tweede verdieping is, mede door de hoge nok, zeer royaal te noemen. De overloop biedt toegang tot twee ruime slaapkamers waarvan een met dakkapel. Op de overloop vind je bergruimte achter de knieschotten, de opstelplaats voor de wasmachine en droger en de cv-installatie. Op de vliering is extra bergruimte aanwezig.
De woning ligt in de woonwijk ‘Het Erf’. Gesitueerd aan de rand van het karakteristieke en gezellige Oude Dorp en ideaal ten opzichte van winkels, scholen, kinderdagverblijven, horeca, het NS-station etc. In de buurt is er veel speelgelegenheid voor kinderen en is er volop groen aanwezig. Kortom een fantastisch fijne plek om te wonen.
Feiten op een rij:
- Uitgebouwde woning met maar liefst 5 ruime slaapkamers
- Moderne woonkeuken voorzien van inbouwapparatuur
- De benedenverdieping is in 2021 opgeknapt
- De mechanische ventilatie-unit is vervangen in 2021 en alle kanalen zijn gereinigd
- De dakkapel is in 2021 gereinigd
- De buitenzijde is in 2022 geschilderd (m.u.v. de kunststof dakkapel)
- Gelegen in de woonwijk ‘Het Erf’ nabij alle voorzieningen
- Fantastische ligging aan een speelveld
Ben jij net zo enthousiast geworden als wij? Plan dan snel een bezichtiging in, neem jij je eigen NVM makelaar mee?