Onwijs gave bijzonder brede woning met ook een slaapkamer met badkamer op de begane grond (levensloopbestendig) en een fantastische tuin aan water met buitenwoonkamer!
Wonen, buitenleven, genieten! Fantastische verrassende woning met heel veel daglicht op een fraaie én centrale plek in een gewild stukje Uithoorn: Meerwijk. Het is een ontzettend groot huis met een hele fijne indeling. Erg prettig is ook dat u kunt parkeren op eigen terrein. De heerlijke, grote, zonnige tuin aan het water heeft een sfeervolle buitenwoonkamer/werkatelier c.q. gastenverblijf.
De uitgebouwde, riante woonkamer met vide, gashaard, schuifpui naar de tuin en luxe open keuken is eigentijds en met mooie materialen afgewerkt. Vanuit de hal is de 1e master bedroom bereikbaar met badkamer en-suite v.v. ligbad, douche en wastafel. Ook is er een nette toiletruimte met fonteintje en berging met deur naar de voortuin op de begane grond. Op de eerste verdieping: De grote kamer aan de achterkant heeft een grote dakkapel, deze is nu in gebruik als master bedroom maar u kunt hier 2 kamers maken. Ook aan de voorzijde is een ruime kamer. De nette 2e badkamer is v.v. douche, toilet en wastafelmeubel. Er is een aparte ruimte met c.v. ketel, wasmachine aansluiting en vaste trap naar de 2e verdieping. Op de 2e verdieping, veel bergruimte en een fijne slaapkamer met een kledingruimte (in de voormalige sauna). Komt u kijken in dit ontzettend leuke huis?
Deze woning ligt op korte fietsafstand van winkelcentrum Amstelplein, van winkelcentrum Zijdelwaard, de restaurants met terrassen aan rivier De Amstel, het fort van de Stelling van Amsterdam met het Pannenkoekenhuis en het ligt gunstig ten op zichtte van de uitvalswegen naar Amsterdam, Utrecht en Schiphol. Ook openbaar vervoer is op korte afstand. Bovendien zijn diverse scholen op loop- of fietsafstand. De directe omgeving is prachtig met haar vele sloten en vaarten en groen. Een uitstekende locatie in een gewilde wijk.
De feiten op een rij:
Uitstekende indeling door riante woonkamer met prachtige vide en luxe open keuken;
Een master bedroom met rolluik (voor veel doeleinden geschikt) op de begane grond met aangrenzende badkamer, een toiletruimte en een inpandige berging (ook van buitenaf bereikbaar);
Royale master bedroom met airconditioning en elektrisch rolluik (2 kamers mogelijk), een ruime slaapkamer ook met elektrisch rolluik en een 2e badkamer, alsmede een was-/stookruimte op de 1e verdieping;
Op de 2e verdieping een fijne extra kamer met airconditioning en doorloop naar een kledingruimte (voormalige sauna)
In de schitterend recent aangelegde achtertuin vindt u een prachtig zeer royaal gastenverblijf c.q. 2e woonkamer/werkatelier v.v. een pelletkachel. Ook vindt u heerlijke terrassen, deels overdekt en deels aan het water gelegen, een heerlijk buitenleven kunt u hier ervaren;
Voortuin met parkeerplaats en heerlijk terras
Uitstekende centrale ligging op een prachtige locatie in Meerwijk West;
Energielabel C, twee airconditionings, goed geïsoleerd en geheel voorzien van dubbel glas;
Een goed onderhouden riant huis met verrassende breedte en veel daglichtinval. Een huis voor vele gezinssamenstellingen geschikt en/of voor wonen en werken;