Direct naar content
Terug naar de home pagina van De Koning wonen

Achterberglaan 117 1422 CZ Uithoorn

Verkocht
€ 525.000,- k.k.
  • 135 m2
  • 151 m2
  • 4
Bouwjaar: 1967 Wat worden mijn maandlasten? Bereken

Over deze woning

Uitgebouwd fantastisch afgewerkt luxe huis met een heerlijke tuin!

Een heerlijk ruim, luxe afgewerkt huis met fijne tuin gelegen op een uitstekende locatie! Een heel goed onderhouden, licht huis met vier slaap-/werkkamers. De uitgebouwde woonkamer met open haard heeft openslaande deuren naar de tuin en fraaie daklichten in het platte dak, een lichte, sfeervolle begane grond! De keuken is v.v. diverse apparatuur. Er is een luxe, eigentijdse toiletruimte en een ruime hal met veel opbergmogelijkheden. Op de 1e verdieping zijn drie kamers en een luxe eigentijdse badkamer welke is v.v. een wastafelmeubel, ligbad en toilet. Op de 2e verdieping is een kamer met aan 2 zijden een dakkapel. Op de voorzolder is ruimte om te wassen en te strijken. Bovendien vindt u op deze verdieping veel bergruimte. Dit huis is heel goed ingedeeld en fantastisch afgewerkt! De fijne tuin, gelegen op het zuidoosten is een heerlijk verlengde van uw thuis.

Uitstekend gelegen huis in een prettige omgeving. U kunt in uw buurt heerlijk wandelen o.a. naar het park Libellezoom. Met de auto kunt u makkelijk naar de grote steden en naar Schiphol, de uitvalswegen liggen op korte afstand. Ook het openbaar vervoer is goed te bereiken, in de nabije toekomst zelfs de tram naar Amsterdam dichtbij! Winkelcentrum Zijdelwaard is op hele korte loopafstand en winkelcentrum Amstelplein op korte fietsafstand. Bovendien zijn diverse scholen op loop- of fietsafstand. Diverse restaurants en terrassen aan de Amstel zijn op de fiets in 10 minuten te bereiken. Uithoorn heeft uitstekende voorzieningen en dit huis lig in Uithoorn op een centrale plek!

De feiten op een rij:
Verrassend ruim en licht huis met goede indeling en hele fraaie afwerking (vrijwel het hele huis v.v. glad stucwerk, hoge plinten, fraaie deuren, prachtige vloerafwerkingen enzovoorts)
Fijne achtertuin op het Zuidoosten, ruime voortuin op het Zuidwesten én balkon op het Zuidwesten
Stenen berging
Zeer royale (in 2013 uitgebouwde en verbouwde) woonkamer met openhaard en openslaande deuren naar de Heerlijke tuin, buiten is echt een verlengde van binnen!
Open keuken aan de voorzijde v.v. eigentijdse inrichting (2013) en v.v. diverse apparatuur
Luxe toiletruimte v.v. fonteintje (2016)
Vier Slaap-/werkkamers alle met prima formaat (vijf kamers eenvoudig mogelijk doordat er 2 dakkapellen zijn)
Luxe, eigentijdse badkamer (20.13) v.v. toilet, wastafelmeubel en ligbad
Energielabel C

Een huis kopen? Neemt u uw eigen NVM makelaar mee?

Media

Meer foto's
Meer Plattegronden

Locatie

Eigenschappen

  • Vraagprijs
    € 525.000,- k.k.
  • Vraagprijs per m2
    € 3.889,-
  • Aangeboden sinds
    6 maanden
  • Status
    Verkocht
  • Gewenste oplevering
    In overleg
  • Type object
    Woonhuis
  • Soort
    Eengezinswoning
  • Type
    Tussenwoning
  • Soort bouw
    Bestaande bouw
  • Bouwjaar
    1967
  • Soort dak
    Zadeldak
  • Bijzonderheden
    Gedeeltelijk gestofferd
  • Perceel
    151 m2
  • Wonen
    135 m2
  • Inhoud
    429 m3
  • Gebouwgebonden buitenruimte
    4 m2
  • Externe bergruimte
    8 m2
  • Tuinoppervlakte
    81 m2
  • Aantal kamers
    5 kamers (4 slaapkamers)
  • Aantal badkamers
    1 badkamer
  • Badkamervoorzieningen
    Ligbad, Toilet, Wastafelmeubel
  • Aantal woonlagen
    3 woonlagen
  • Voorzieningen
    TV kabel, Buitenzonwering, Airconditioning, Rookkanaal, Dakraam, Glasvezel kabel
  • Energielabel
    C
  • Isolatie
    Dubbelglas
  • Verwarming
    CV ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk
  • Warm water
    CV ketel
  • Cv-ketel
    Nefit Ecomline
  • Cv-ketel brandstof
    Gas
  • Cv-ketel
    Eigendom
  • Cv-ketel bouwjaar
    1996
  • ligging
    In woonwijk
  • Tuin
    Achtertuin, Voortuin
  • Staat
    Fraai aangelegd
  • Achterom
    Ja
  • Hoofdtuin
    37 m2 (638cm diep en 587cm breed)
  • Ligging hoofdtuin
    Zuidoost
  • Schuur/berging
    Vrijstaand steen
  • Voorzieningen
    Voorzien van elektra
  • Isolate
    Geen isolatie
  • Soort garage
    Geen garage
  • Soort parkeergelegenheid
    Openbaar parkeren

© 2023 De Koning Makelaars. Alle rechten voorbehouden