Direct naar content
Terug naar de home pagina van De Koning wonen

Onze vestigingen

Onze vestigingen bestrijken samen een mooi gebied in het westelijke Groene Hart, dat we tot in de kleinste uithoeken kennen. Of u hier nu een woning zoekt in landelijk gebied of in een centraal gelegen stad, onze aankoopmakelaars wijzen u de weg.

  • Alphen aan den Rijn

    Prins Bernhardlaan 3H

    2404 NB Alphen aan den Rijn

    T: 0172-427 300

    E: alphen@dekoningwonen.nl

  • De Meern

    Zandweg 141

    3454 HA De Meern

    T: 030-6661105

    E: demeern@dekoningwonen.nl

  • Gouda

    Keerkring 7

    2801 DG Gouda

    T: 0182-590900

    E: gouda@dekoningwonen.nl

  • Houten

    Onderdoor 3

    3995 DW Houten

    T: 030-6376000

    E: houten@dekoningwonen.nl

  • Leiden

    Lammenschansweg 76

    2313 DP Leiden

    T: 071-5168080

    E: info@fidesmakelaarsleiden.nl

  • Nieuwkoop – Uithoorn

    Dorpsstraat 79

    2421 AW Nieuwkoop

    T: 0172-579200

    E: nieuwkoop@dekoningwonen.nl

  • Woerden

    Haven 7

    3441 AS Woerden

    T: 0348-488000

    E: woerden@dekoningwonen.nl

  • Nieuwbouw

    Onze nieuwbouwspecialisten zijn op alle vestigingen actief.

    T: 0348-488005

    E: nieuwbouw@dekoningwonen.nl

© 2022 De Koning Makelaars. Alle rechten voorbehouden