Direct naar content
Terug naar de home pagina van De Koning wonen

Kom jij ons team in Gouda versterken?

De Koning makelaars zoeken een doortastend en initiatiefrijke commercieel medewerker.

Kom jij het team van De Koning makelaars versterken?

Ben jij een echte matchmaker?  Lijkt het jou leuk om contact te hebben met mensen die een woning willen kopen of hun huidige woning willen verkopen en neem jij hen zoveel mogelijk zorgen uit handen in dit proces? Dan is dit een leuke dynamische baan voor jou!

In deze veelzijdige functie ben je de steun en toeverlaat van onze makelaar Hanneke en collega Jordi. Je staat midden in de woningmarkt nu je dagelijks bezig bent om samen met onze makelaars voor klanten de juiste woning te vinden.  

Je onderhoudt dagelijks contact met onze klanten en collega makelaars over woningen die te koop komen. Je beoordeelt of er woningen zijn die bij onze klanten passen, die een woning willen kopen en neemt de mogelijke zorgen uit handen.

Je plant afspraken in de agenda, beantwoordt e-mail en WhatsApp berichten en houdt deadlines in de gaten. Als eerste aanspreekpunt ontvang je bezoekers gastvrij, en sta je mensen telefonisch professioneel en hartelijk te woord. Ook vertegenwoordig je ons team actief op sociale media en assisteer je de collega daar waar nodig is. Bijvoorbeeld het opmaken van woningbrochures en online en offline campagnes om de juiste kopers voor een woning te bereiken. Kortom: een dynamische baan voor een doortastend type!

Kan jij je vinden in de onderstaande punten:

 • je bent sociaal ingesteld en kunt goed communiceren, zowel verbaal als schriftelijk en soms ook in het Engels;
 • je hebt een flexibele, dienstverlenende instelling;
 • je bent nieuwsgierig naar de woonwensen van potentiële klanten;
 • je bent secuur en accuraat;
 • je werkt graag samen in een team, je gaat voor een prettige, inspirerende en resultaatgerichte werksfeer;
 • je werkt zelfstandig en bent initiatiefrijk;
 • je ziet kansen en weet deze te benutten;
 • je bent vertrouwd met computers en nieuwe programma’s heb je snel onder de knie;
 • mooi meegenomen als je al ervaring hebt in de makelaardij;
 • je bent bekend met de socials en durft ze ook in te zetten;
 • je bent 32 – 40 uur inzetbaar en woonachtig in omgeving Gouda.

Wat kun je van ons verwachten?

 • Een inspirerende, open en informele werkomgeving;
 • interne opleidingen;
 • ruimte om door te groeien;
 • marktconform salaris;
 • sparren en kennis en ervaringen uitwisselen met commercieel medewerkers van andere vestigingen;
 • alle ruimte voor eigen initiatief: we zijn benieuwd naar jouw ideeën!
De Koning makelaars in het Groene Hart

Over De Koning makelaars

Voor De Koning makelaars staat het belang van de klant altijd bovenaan. Goede deals voor hen sluiten vinden wij belangrijker dan snel je slag slaan. Kwaliteit, service en persoonlijke aandacht vormen het fundament voor onze missie om de woondromen van onze klanten waar te maken; daar werken we elke dag weer met plezier aan. Dat De Koning makelaars succesvol zijn komt onder meer doordat we slim inspelen op nieuwe ontwikkelingen in de markt en de toekomst altijd scherp in het vizier houden. In onze visie verschuift het makelaarsvak meer en meer van een onderhandelaar en intermediair naar een coach die woningverkopers en kopers begeleidt bij het totale verhuistraject. Vind jij dat ook?

Wij hebben onze krachten gebundeld met Fides makelaars in Leiden.

De Koning makelaars en Fides makelaars uit Leiden werken samen. De uitwisseling van kennis en capaciteit biedt beide makelaarsbedrijven mooie kansen. Vanuit onze vestigingen in Alphen aan den Rijn, De Meern – Utrecht, Gouda, Houten, Nieuwkoop – Uithoorn en Woerden helpen onze makelaars en medewerkers dagelijks mensen om hun woondromen waar te maken.

Passen we bij elkaar?

Herken je jezelf in onze organisatiewaarden en voldoe je aan het functieprofiel? Kijk je ernaar uit dit team van De Koning makelaars te versterken? Dan nodigen we je van harte uit om te solliciteren.

Stuur je motivatie en cv per e-mail naar Fides Boer via fidesboer@demakelaarsorganisatie.nl.

Heb je vragen? Bel Fides via telefoonnummer: 0348 – 488 001. Fides werkt op maandag, dinsdag en donderdag.

Dit worden onder andere je collega’s

 • Hanneke van Gils
  Kandidaat makelaar
 • Fabian van Niekerk
  Assistent makelaar
 • Fides Boer
  HR manager


Vindt u dit artikel interessant?

Bedankt voor uw mening
U kunt momenteel niet (meer) stemmen.

© 2024 De Koning Makelaars. Alle rechten voorbehouden